Microsoft 3D Builder - gan iesācējiem, gan profesionāļiem

Šobrīd, kad 3D printēšana dažādos veidos lēni, bet nenovēršami ievijas mūsu visu dzīvēs un biznesos, kļūst aktuāli jautājumi par 3D modeļu izveidi, labošanu un apstrādi. Microsoft 3D Builder bezmaksas lietojumprogramma operētājsistēmai Windows 8/10 (pieejama lejuplādei Microsoft Store vietnē) būs lieliska izvēle gan 3D modelēšanas un printēšanas iesācējiem, gan arī profesionāļiem.

3D Builder galvenokārt tiek izmantota, lai apstrādātu 3D drukāšanai paredzētos failus. Tas ļauj ērti izveidot jaunus 3D modeļus un mainīt esošos. Lūk, oficiālais ražotāja apraksts: skatiet, personalizējiet un izdrukājiet 3D modeļus, izmantojot 3D veidošanas programmu. Lejupielādējiet daudzu formātu 3D failus un rediģējiet tos, izmantojot 3D modelēšanas telpu. Uzņemiet attēlu ar savu tīmekļa kameru un pārveidojiet to 3D formātā. Personalizējiet 3D failus, iespiežot savu vārdu, vai apvienojiet modeļus un to gabalus, lai izveidotu kaut ko jaunu. Nav 3D printera? Nekas briesmīgs, - jūs varat pasūtīt profesionālas kvalitātes sava modeļa 3D izdruku, un jums to nosūtīs, izmantojot 3D pakalpojumu platformu Cubify.

Programma iespēju ziņā ir diezgan visaptveroša, neskatoties uz tās samērā vienkāršo aprakstu, tā var atvērt veselu virkni failu tipu, piemēram, 3MF, STL, OBJ, PLY, FBX, WRL (VRML), DAE, 3DS un DXF failus, var saglabāt vai eksportēt datus kā 3MF, STL, PLY vai OBJ failus. Tā var arī automātiski salabot 3D modeļus, lai tie būtu saderīgi ar 3D drukāšanu, un pievienot tekstus jebkurām formām no programmas vides.

Viena no šīs programmas interesantākajām funkcijām ir Microsoft Kinect sensora atbalsts, kas padara 3D skenēšanas procesu daudz pieejamāku cilvēkiem, kuri ir ieinteresēti sākt izmantot 3D drukāšanas iespējas mājās vai biznesā. Piemēram, Kinect var tikt izmantots, noskanējot cilvēku pāri, lai izveidotu to telpiskus miniatūrus tēlus kāzu tortei.

Microsoft 3D Builder galvenās iespējas:

 • Nodrošina visus nepieciešamos instrumentus 3D printējamu telpisku objektu sagatavošanai
 • Telpisku objektu tīrīšana un uzlabošana izmantojot Gludināšanu un Vienkāršošanu
 • Automātiska telpisku objektu virsmu labošana, lai tos būtu iespējams nodrukāt 3D Scan aplikācijas izmantošana, lai noskenētu sevi krāsās
 • Attēlu uzņemšana ar tīkla kameru un to pārveidošana telpiskā objektā, vai arī gatavu BMP, JPG, PNG, and TGA attēlu izmantošana
 • Telpisku objektu iespiešana ar tekstiem vai attēliem
 • "Velc-un-atlaid" izmantošana objektu radīšanai no vienkāršām formām
 • Objektu apvienošana, izgriešana vai kopformas izdalīšana vienam no otra, kā arī to sagriešana gabalos
 • Bāzes pievienošana objektiem balvu vai krūštēlu izveidei
 • Telpisku objektu attēlu druka uz papīra
 • 3MF, STL, OBJ, PLY, WRL (VRML v2.0) un glTF(v2.0) tipu failu atvēršana
 • Failu saglabāšana 3MF, STL, PLY, vai OBJ formātā

3d builder 02

3d builder 04

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account