3D modelēšanas pakalpojumi - no 15 EUR/ST

Veicam tehnisko vai brīvformas 3D modelēšanu pēc klienta vēlmēm no rasējumiem, skicēm, vai no gataviem paraugiem. Nepieciešamības gadījumā veicam arī ar objekta vai detaļas izstrādi saistītos mērījumus.

Šobrīd tīklā ir pieejami vairāki resursi, kuros varat iegādāties bezmaksas vai maksas 3D objektus, piemēram, thingiverse.com, pinshape.com un yeggi.com. Objektus, kuru telpiskie modeļi nav pieejami, ir iespējams izveidot 3d programmās no rasējumiem vai skicēm, kā arī noskanēt ar 3D skeneri. Vairumā gadījumā detaļas vai detaļu komplekta 3D modelēšana pēc parauga aizņem ne vairāk kā 2-3 stundas.

3D modelēšana ir nepieciešama, lai izgatavotu telpisku modeli virtuālai apskatei, reklāmai vai 3D printēšanai. Izšķirami divi 3D modelēšanas veidi - tehniskā  un skulpturālā (brīvformas) modelēšana. Tehniskā modelēšana balstās uz skaidri definējamām ģeometriskām formām un izmēriem, visbiežāk tiek veikta uz rasējumu pamata, un ir pielietojama tehnikas prototipu, detaļu, ēku un tamlīdzīgu lietu modeļu izveidei, savukārt skulpturālā modelēšana noder sarežģītas formas modeļu, piemēram, cilvēku, dzīvnieku, citu dabisku formu, izstrādei. Skulpturālā modelēšana parasti ir stipri laikietilpīgāka nekā tehniskā.

Cenas skatīt šeit: 3D modelēšanas cenas

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account