Piedāvājam ērtu un lētu 3D printētu sejas vairogu

Saistībā ar Covid-19 vīrusa izraisīto krīzi ļoti pieprasīti un pat deficīti šobrīd ir dažādi fiziskie pretvīrusu aizsarglīdzekļi, sevišķi sejas maskas un vairogi. Mēs esam izstrādājuši un piedāvājam unikālu pašu veidotu daļēji 3D printētu jauna sejas vairoga modeli.

Šis daļēji 3D printētais sejas vairogs atšķirībā no vairuma šobrīd piedāvātajiem variantiem ir lētāks, kā arī viegli ražojams un kompakts. Tas ir paredzēts izmantošanai komplektā ar plaši pieejamo klasisko “beisbola” tipa cepuri.

PAMATUZDEVUMS: aizsargāt tās lietotāja seju (acis, degunu, muti) no tieša kontakta ar potenciāli kaitīgiem pilienveida šķidrumiem un infekcijām, kas pārvietojas gaisā pilienu veidā. Sejas vairogs tāpat ierobežo tieša kontakta iespējamību, sejai nejauši pieskaroties ar varbūtēji inficētām rokām.

PAMATPIELIETOJUMS: iekšlietu sistēmas darbiniekiem, militāro struktūru darbiniekiem, sportistiem, veikalu personālam, kam ikdienā ir jānēsā (vai var nēsāt) uniforma ar cepuri, kā arī ikvienam, kuram nepieciešama salīdzinoši lēta un tādējādi pieejama, kā arī vienkārši lietojama sejas aizsardzība pret vīrusu infekcijām.

3d printed face shield 02

3d printed face shield 03

SASTĀVS: Sejas aizsargvairoga komplekts AWSV1 sastāv no stingra caurspīdīga plastikāta vairoga un 3D printētiem klipšiem, kas to nostiprina pie “beisbola” tipa cepures naga (minimālais ieteicamais naga biezums 4-5 mm). Tā kā šādas cepures ir pieejamas teju ikvienam un visur, vairoga komplektācijā pati cepure neietilpst, lai lietotājam dotu izvēles iespēju un nepalielinātu AWSV1 cenu.

PRIEKŠROCĪBAS: atšķirībā no vietējā tirgū esošajiem “bezcepures” jeb “stīpas/lentas” modeļiem, AWSV1 sniedz lielāku lietošanas ērtību (neskaras pie sejas, pie intensīvākām slodzēm neaizsvīst, nerīvē/nespiež galvu, stabilāk turas), kas ļauj to nēsāt ilgāk, neradot negatīvas blaknes.

Šis komplekts ir paredzēts lietošanai gan telpās, gan āra apstākļos, tas ir kompakts un ātri saliekams un izjaucams. Komplekts ir kompakts un viegls, tāpēc arī tā piegādes un uzglabāšanas izdevumi ir minimāli.

Pirms sejas vairoga pirmās salikšanas pārliecinieties, ka Jūsu rokas ir tīras! Ievērojot pienācīgu piesardzību, notīriet sejas vairogu ar dezinfekcijas šķīdumu, kas neatstāj nogulsnes, lai novērstu potenciālus riskus pret to, ka AWSV1 iepakojuma iespējamā saskare ar infekciju varētu to pārnest uz lietotāju. Pēc katras lietošanas reizes vispirms notīriet sejas vairogu un visas tā sastāvdaļas ar atbilstošu dezinfekcijas līdzekli, kas neatstāj nogulsnes.

Izgatavots no 0.60 mm caurspīdīga, pilienu necaurlaidīga plastikāta.

AWSV1 iepakojuma saturs:
1) 1 sejas vairoga ekrāns;
2) 4 klipši vairoga stiprināšanai pie cepures;
3) Preces apraksts.
4) Salikšanas instrukcija

Ražotājs nav atbildīgs par komplekta piestiprināšanai izmantotās cepures materiāla iespējamiem bojājumiem.

* Sejas vairogs ir nesertificēts individuālās aizsardzības līdzeklis. Pilnvērtīgākai aizsardzībai pret vīrusu infekcijām tas lietojams kopā ar sejas masku (piem., N95), regulāru roku higiēnu un citiem individuālajiem aizsardzības līdzekļiem!

Pieejama arī saīsinātā vairoga versija sejas augšējas daļas aizsardzībai.

Ieteicamā komplekta mazumtirdzniecības cena: €4,99 (bez PVN)

Sejas vairogs radīts sadarbībā ar Olaines novada pašvaldības domes deputātu Oskaru Galanderu.

Dizaina autortiesības: Kristians Timma

Ražotājs: SIA Gimnasium
Reģ. Nr. 40103915286
Ozolciema iela 24/1-81, Rīga, LV-1058
Tālr.: +371 26165808, 22384751

Mūsu pašu ražošanas jaudas teorētiski spēj nodrošināt ap 300 vairogu komplektu izgatavošanu un komplektēšanu vienas diennakts laikā, taču ražošanas jaudas iespējams ātri palielināt. Visus interesentus lūdzam sazināties ar mums pa tālruni 22384751.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account