+371 22384751 alien@alien.lv

Svarīga informācija mūsu klientiem! Šobrīd notiek 3D printeru profilakse, tāpēc steidzami pasūtījumi netiek pieņemti!

in 3D printēšana

Piedāvājam 3D printētu personalizētu breloku (piekariņu) izgatavošanu augstā kvalitātē prezentreklāmai mazās un lielās tirāžās. Pieejamas dažādas krāsas, iespējama arī noteikta toņa piemeklēšana pēc parauga. Varam nodrukāt arī caurspīdīgas dažādas krāsas plastmasas.

Lasīt tālāk
in Apmācība

Pirmo reizi Latvijā - 3D printēšanas kursi! Ja vēlies apgūt 3D printēšanas prasmes un uzzināt noderīgu informāciju par 3D printeriem, - piesakies! Individuālie kursi, iespējami arī grupu kursi.

Lasīt tālāk
in 3D modelēšana

Veicam tehnisko vai brīvformas 3D modelēšanu pēc klienta vēlmēm no rasējumiem, skicēm, vai no gataviem paraugiem. Nepieciešamības gadījumā veicam arī ar objekta vai detaļas izstrādi saistītos mērījumus.

Lasīt tālāk
in 3D printēšana

Mēs piedāvājam kvalitatīvus 3D printēšanas pakalpojumus, - prototipa, detaļas vai skulptūras, izjaucamu mājas maketu, vai unikālu prezentreklāmas priekšmetu izgatavošanu. Printējam ar PLA, ABS, PETG, UV sveķiem un citām plastmasām. Pieejamas dažādu krāsu plastmasas. Drukājam gan pavisam mazus priekšmetus augstā kvalitātē ar mūsu DLP printeri, gan ļoti lielus objektus, - līdz pat 350x350x500 mm vai 300x300x400 mm tilpumā. Iespējama objektu pēcapstrāde - pulēšana, krāsošana utt. Nodrošinām arī 3D skanēšanu. Informācija par 3D printēšanas cenām apskatāma šeit.

Lasīt tālāk
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account