+371 22384751 alien@alien.lv

Vēlamies maksimāli nodrošināt mūsu klientu un darbinieku veselību, tāpēc iesakām konsultēties izmantojot telefonu, e-pastu vai tiešsaistes saziņu. Tiekoties ir obligāta abpusēja sejas maskas lietošana. Darba laiki: 10:00 - 20:00 visas dienas!

Pasūtījumiem virs 29 EUR (pirms nodokļiem) nodrošināsim pasūtījuma bezmaksas piegādi (uz Omniva vai DPD pakomātu) Latvijas robežās.

Iepazīstinām mūsu esošos un jaunos klientus ar mūsu iespaidīgo jauno 3D printeri - Peopoly Phenom. Šis UV sveķu (šķidrās fotojūtīgās plastmasas) MSLA (DLP) tehnoloģijas printeris ir paredzēts gan mazu, gan ļoti lielu smalku objektu drukai, - suvenīriem, figūriņām, juvelierizstrādājumu, dentālo skenējumu (zobu un mutes dobuma nospiedumu) paraugiem, kā arī mazu objektu tirāžu drukai. Protams, ir iespējama arī caurspīdīgu detaļu druka.

Lasīt tālāk

Iepazīstinām mūsu esošos un jaunos klientus ar mūsu jauno 3D printeri - SparkMaker FHD. Šis UV sveķu (šķidrās fotojūtīgās plastmasas) printeris ir paredzēts nelielu sevišķi smalku objektu drukai, - suvenīriem, figūriņām, juvelierizstrādājumu, dentālo skenējumu (zobu un mutes dobuma nospiedumu) paraugiem. Tāpat tagad ir iespējama caurspīdīgu detaļu druka.

Lasīt tālāk

aw logo orangeMēs esam 3D printēšanas speciālistu komanda. Piedāvājam mūsu klientiem 3D printēšanas (3D drukas) un 3D modelēšanas pakalpojumus, kā arī 3D printēšanas konsultācijas un apmācības kursus. Savā darbā un klientu pasūtījumu izpildei izmantojam mūsdienīgu tehniku un jaunākās tehnoloģijas. Mūsu zināšanas un pieredze ļauj mums piedāvāt klientiem visizdevīgākos risinājumus. Vairāk par mūsu pakalpojumiem varat izlasīt šeit. Mēs atrodamies Rīgā. Esam pieejami darba dienās no plkst. 11:00 līdz 17:00 un brīvdienās no 12:00 līdz 16:00. Failus cenu aprēķinam sūtiet mums uz e-pastu alien[at]alien.lv.

Lasīt tālāk

Mēs esam speciālistu komanda ar vairāk kā 20 gadu pieredzi savās darbības sfērās. Mēs nodrošinām saviem klientiem konsultācijas un pakalpojumus 3D tehnoloģijās (3d printēšana un 3D modelēšana), IT tehnoloģijās (datori un perifērija). Ik dienu mēs sekojam tehnoloģiju attīstībai, papildinām savas zināšanas un gūstam jaunas. Mēs saviem klientiem vienmēr cenšamies piedāvāt optimālu risinājumu spektru uzstādīto uzdevumu veikšanai. Vienalga, vai vēlaties izdrukāt jauna produkta 3d prototipu vai iemācīties strādāt ar grafikas programmām, - mēs palīdzēsim un ieteiksim, kā to paveikt vislabāk.

 

Mēs savās nozarēs strādājam jau vairāk kā 20 gadus, tāpēc pārzinām vairumu iespējamās nianses, lai sniegtu saviem klientiem viskvalitatīvāko un izdevīgāko risinājumu. Mēs spējam piedāvāt vairākus variantus vislabākajai klienta vēlmu izpildei atkarībā no termiņiem, izmaksām un kvalitātes sliekšņa. Mūsu moto ir - "Piedāvā klientam tikai tādu pakalpojumu, kādu tu vēlētos saņemt pats sev"!

Lasīt tālāk
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account