+371 22384751 alien@alien.lv

3D printēti personalizēti breloki prezentreklāmai

in 3D printēšana

Piedāvājam 3D printētu personalizētu breloku (piekariņu) izgatavošanu augstā kvalitātē prezentreklāmai mazās un lielās tirāžās. Pieejamas dažādas krāsas, iespējama arī noteikta toņa piemeklēšana pēc parauga. Varam nodrukāt arī caurspīdīgas dažādas krāsas plastmasas.

Standarta forma - taisnstūris, izmērs 40x25 mm, iespējama arī citu formu breloku 3D modelēšana un izgatavošana. 3D printēts personalizēts piekariņš būs lieliska dāvana dažādos pasākumos un jūsu firmas oriģināla reklāma. Tāpat vieglais un izturīgais plastmasas piekariņš ar kontaktinformāciju būs noderīgs dzīvnieku saimniekiem, lutekļu pazušanas gadījumā.

Standarta breloka cenas - sākot no 40 EUR +PVN par 10 gab. ieskaitot maketu (papildus maksa par sevišķi sarežģītu logotipu pielāgošana 3D drukai 10 EUR. +PVN). Izgatavošanas laiks līdz 7 dienām.

Dzīvnieka breloka cenas - sākot no 12 EUR +PVN par 3 gab. ieskaitot maketu (papildus maksa par sevišķi sarežģītu logotipu pielāgošana 3D drukai 10 EUR. +PVN). Izgatavošanas laiks līdz 4 dienām.

Iespējama arī unikālu breloku ar klienta foto litofāniju (apskatot to pret spilgtu gaismu, redzams melnbalts fotoattēls) izgatavošana.

aw brelox 01

aw brelox 04

aw brelox 03

aw brelox 02

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account