+371 22384751 alien@alien.lv

Vēlamies maksimāli nodrošināt mūsu klientu un darbinieku veselību, tāpēc iesakām konsultēties izmantojot telefonu, e-pastu vai tiešsaistes saziņu. Tiekoties ir obligāta abpusēja sejas maskas lietošana. Darba laiki: 10:00 - 20:00 visas dienas!

Pasūtījumiem virs 29 EUR (pirms nodokļiem) nodrošināsim pasūtījuma bezmaksas piegādi (uz Omniva vai DPD pakomātu) Latvijas robežās.

in 3D printēšana

Piedāvājam 3D printētu personalizētu breloku (piekariņu) izgatavošanu augstā kvalitātē prezentreklāmai mazās un lielās tirāžās. Pieejamas dažādas krāsas, iespējama arī noteikta toņa piemeklēšana pēc parauga. Varam nodrukāt arī caurspīdīgas dažādas krāsas plastmasas.

Lasīt tālāk
in Apmācība

Pirmo reizi Latvijā - 3D printēšanas kursi! Ja vēlies apgūt 3D printēšanas prasmes un uzzināt noderīgu informāciju par 3D printeriem, - piesakies! Individuālie kursi, iespējami arī grupu kursi.

Lasīt tālāk
in 3D modelēšana

Veicam tehnisko vai brīvformas 3D modelēšanu pēc klienta vēlmēm no rasējumiem, skicēm, vai no gataviem paraugiem. Nepieciešamības gadījumā veicam arī ar objekta vai detaļas izstrādi saistītos mērījumus.

Lasīt tālāk
in 3D printēšana

Mēs piedāvājam kvalitatīvus 3D printēšanas pakalpojumus, - prototipa, detaļas vai skulptūras, izjaucamu mājas maketu, vai unikālu prezentreklāmas priekšmetu izgatavošanu. Printējam ar PLA, ABS, PETG, UV sveķiem (šķidro plastmasu) un citām plastmasām. Pieejamas dažādu krāsu plastmasas, tai skaitā arī caurspīdīgas un elastīgas. Drukājam gan pavisam mazus un vidējus priekšmetus augstā kvalitātē, gan ļoti lielus objektus, - līdz pat 350x350x500 mm vai 300x300x400 mm tilpumā ar mūsu FDM/FFF un DLP/MSLA tehnoloģiju 3D printeriem.

Lasīt tālāk
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account